• Tłoczenie

  Tłoczenie

  Druk na odzieży z polaru metodą tłoczenia, nadruk na kocykach, wytłaczanie wzorów na polarze i odzieży dziecięcej, niemowlęcej

Używamy ekologicznych farb z atestem, bez formaldehydu i metali ciężkich, odporne na ślinę i pot

Tłoczenie

Tłoczenie jest metodą, która polega na odciśnięciu znaku graficznego przy pomocy matrycy. Uzyskujemy wzór jednokolorowy w kolorze danego produktu. Jest to technika doskonale sprawdzająca się w przypadku odzieży i kocyków z polaru.

Tłoczenie

Bezpieczeństwo

W drukarni używamy farb najwyższej jakości, które są bezpieczne nawet dla niemowląt. Posiadamy certyfikaty z Instytutu Włókiennictwa w Łodzi potwierdzające najwyższą jakość oraz bezpieczeństwo naszych farb, które są bez formaldehydu i metali ciężkich, odporne na ślinę i pot.

Zalety druku metodą tłoczenia

Efektowność

Duża szybkość wykonania

Miękkość powoduje duży komfort w użytkowaniu wyrobu

Przykładowe nadruki metodą tłoczenia

Tłoczenie
Tłoczenie
Tłoczenie
Tłoczenie

Zapraszamy do obejrzenia pełnej galerii druków w siedzibie firmy: 42-207 Częstochowa, ul. K. Przerwy-Tetmajera 41.

Wytłaczanie wzorów na polarze dla firm i klientów indywidualnych

Wytłaczanie wzorów na polarze i odzieży dziecięcej realizujemy dla małych, średnich i dużych firm oraz dla klientów indywidualnych z Zabrza, Katowic, Zielonej Góry, Chorzowa, Legnicy, Warszawy, Bytomia, Koszalina, Poznania, Olsztyna, Rybnika, Lublina, Gdyni, Wrocławia, Gdańska, Gliwic, Częstochowy, Rzeszowa, Kielc, Bielska-Białej, Torunia, Elbląga, Sosnowca, Szczecina, Tarnowa, Rudy Śląskiej, Kalisza, Łodzi, Piotrkowa Trybunalskiego, Opola, Dąbrowy Górniczej, Wałbrzycha, Radomia oraz innych miast województwa świętokrzyskiego, wielkopolskiego, lubelskiego, opolskiego, lubuskiego, podkarpackiego, małopolskiego, zachodniopomorskiego, podlaskiego, dolnośląskiego, śląskiego, mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego, warmińsko-mazurskiego, pomorskiego, łódzkiego. Świadczymy usługi druku na polarze również dla przedsiębiorstw zagranicznych z Niemiec, Wielkiej Brytanii, Włoch, Belgi, Holandii, Hiszpanii, Francji, Irlandii, Słowacji, Czech…

Najczęściej zadawane pytania

Do realizacji zamówienia potrzebujemy następujących informacji:

 • Jaka jest ilości zamawianych sztuk,
 • Czy klient posiada swój projekt, czy sami mamy zaprojektować wzór,
 • Jakie są wymiary wzoru,
 • Czy są to uszyte wyroby czy wykroje,
 • Jaki jest kolor wykroju / odzieży – czy są to jasne czy ciemne wykroje / odzież,
 • Określenie miejsca gdzie należy nanieść wzór,
 • Rodzaju materiału na którym będziemy drukować.

Tak, jesteśmy do Państwa dyspozycji. Przygotujemy cały projekt od podstaw. Posiadamy własne studio graficzne, gdzie możemy opracować nasze unikalne wzory lub wykonać projekt według indywidualnych potrzeb i wizji Klienta. Posiadamy również szeroki wybór własnych grafik, dzięki którym można stworzyć niepowtarzalne kolekcje. Nasze doświadczenie i wiedza zdobyta przez ponad 20 lat działalności pozwala uzyskać jak najlepsze efekty! Klient może również wysłać nam swój projekt albo stworzyć go samodzielnie, a my z przyjemnością doradzimy, jakie rozwiązanie okaże się najkorzystniejsze. Format grafiki, którą akceptujemy do druku to: CDR, PSD, PDF, AI w skali 1:1 oraz rozdzielczości 300 dpi. Aby nadruk miał odpowiednią jakość, konieczne jest aby plik miał odpowiednią rozdzielczość. Przy plikach o bardzo małej rozdzielczości, projekt tworzony jest od podstaw, a od jakości pliku zależy finalny wygląd druku.

Kontakt z naszym studiem graficznym: projekty@print-sitodruk.pl

Drukarnia print-sitodruk.pl – Wytłaczanie wzorów na polarze, Tłoczenie wzorów na kocykach i odzieży dziecięcej