• Sitodruk

    Sitodruk

    Drukarnia sitodrukowa specjalizująca się w druku na materiałach z przeznaczeniem dla dzieci i niemowląt

Używamy ekologicznych farb z atestem, bez formaldehydu i metali ciężkich, odporne na ślinę i pot

Sitodruk

SITODRUK to jedna z technik, która posiada wyjątkowo długą tradycję oraz niesamowitą trwałość. Jest wykorzystywany do drukowania jedno i wielobarwnych nadruków. Osoby planujące nadruk na dużą skalę oraz chcące zachować wysoką jakość powinny wybrać technikę sitodruku. Przed realizacją dużych nakładów przesyłamy prototyp do akceptacji z umiejscowieniem wzoru, odpowiednią tonacją kolorów. Sitodruk jest najbardziej opłacalną formą druku dla dużych zamówień. Wycena druku jest zawsze indywidualna. Na wysokość wyceny wpływa wiele różnych czynników: nakład, wymiary wzoru, kolor tła i inne. Poproś o bezpłatną wycenę. Skontaktuj się z nami poprzez formularz.

Fiberweld

Bezpieczeństwo

W drukarni używamy farb najwyższej jakości, które są bezpieczne nawet dla niemowląt. Posiadamy certyfikaty z Instytutu Włókiennictwa w Łodzi potwierdzające najwyższą jakość oraz bezpieczeństwo naszych farb, które są bez formaldehydu i metali ciężkich, odporne na ślinę i pot.

Zalety sitodruku

Doskonałe nasycenie kolorów oraz różnorodność farb

Brak ograniczeń co do rodzaju użytej tkaniny

Niski koszt wykonania przy dużych nakładach

Odporność na spieranie się kolorów

Nadruk na materiałach z przeznaczeniem dla dzieci i niemowląt

Wykonujemy nadruki na wykrojach z dzianin i tkanin oraz na różnego rodzaju gotowych produktach, na przykład: koszulkach, bluzach, polarach, spodniach, torbach, ręcznikach, na odzieży sportowej i roboczej.

Stosujemy farby, dzięki którym można uzyskać nietypowe efekty wizualne w zależności od potrzeb: farby puchnące, brokatowe, fluorescencyjne, efekt perły, złocenia, posypek glitterowych, posypek typu sugar, folii flex, dżety i inne.

Przykładowe nadruki sitodrukowe

Sitodruk
Sitodruk
Sitodruk
Sitodruk

Zapraszamy do obejrzenia pełnej galerii druków w siedzibie firmy: 42-207 Częstochowa, ul. K. Przerwy-Tetmajera 41.

Sitodruk dla firm i klientów indywidualnych

Realizujemy projekty dla małych, średnich i dużych firm oraz dla klientów indywidualnych z Częstochowy, Wrocławia, Gdańska, Radomia, Rudy Śląskiej, Opola, Koszalina, Poznania, Wałbrzycha, Torunia, Elbląga, Lublina, Gdyni, Rzeszowa, Kielc, Łodzi, Piotrkowa Trybunalskiego, Katowic, Zielonej Góry, Warszawy, Bytomia, Zabrza, Chorzowa, Bielska-Białej, Sosnowca, Gliwic, Kalisza, Szczecina, Dąbrowy Górniczej, Tarnowa, Olsztyna, Rybnika, Legnicy oraz innych miast województwa dolnośląskiego, śląskiego, opolskiego, lubuskiego, podkarpackiego, kujawsko-pomorskiego, pomorskiego, mazowieckiego, małopolskiego, zachodniopomorskiego, podlaskiego, łódzkiego, świętokrzyskiego, wielkopolskiego, lubelskiego, warmińsko-mazurskiego. Świadczymy usługi sitodruku także dla zagranicznych przedsiębiorstw z Włoch, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Francji, Irlandii, Belgi, Holandii, Niemiec, Słowacji, Czech…

Najczęściej zadawane pytania

W naszej drukarni stosujemy farby najwyższej jakości bez formaldehydu i metali ciężkich, odporne na ślinę i pot, które są bezpieczne nawet dla niemowląt. Posiadamy certyfikaty z Instytutu Włókiennictwa w Łodzi, które potwierdzają najwyższą jakość oraz bezpieczeństwo naszych farb.

Trwałość oraz jakość nadruków jest nie tylko uzależniona od odpowiedniego doboru farb czy utrwalenia termicznego druku. Trwałość zależy również od materiału na jakim nanoszony jest druk oraz odpowiedniego przestrzegania przepisów prania. Dzięki temu możemy uzyskać trwały nadruk i cieszyć się nim przez długi okres czasu.

Wielkość pola nadruku sitodrukiem wyznacza wielkość pola stołów drukarskich na których nanoszony jest druk. Drukujemy do dziesięciu kolorów włącznie w formacie 45 x 55 cm, oraz pięciu kolorów w formacie 80 x 100 cm.

Drukarnia sitodrukowa print-sitodruk.pl – Sitodruk na wykrojach i wyrobach gotowych, Usługi sitodruku